Contactgegevens

De Goudse Schouwburg
Boelekade 67, 2806 AE Gouda
Postbus 787, 2800 AT Gouda 

Kassa
kassa@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 750
Coördinator Kassa: Daniëlle de Korte
Kantoor
Directeur: Tineke Maas
Hospitality & Sales
horeca@goudseschouwburg.nl 
verhuur@goudseschouwburg.nl

Hoofd Hospitality & Sales: Pascal Vergouwen
p.vergouwen@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182-683 113
Assistent office, productie & sales: Kim van 't Holt
k.vant.holt@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 353
Coördinator verhuur: Antoine Vergeer
verhuur@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 117
 
Techniek
toneelmeesters@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 516 528

Hoofd Technische Dienst: JP van Ruitenbeek
jp.van.ruitenbeek@goudseschouwburg.nl
Coördinator Gebouw en Onderhoud, Techniekplanning: John van Dommelen
j.van.dommelen@goudseschouwburg.nl 
gebouwbeheer@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 116
Programmering
Programmeur: Nicky van Rossum
n.van.rossum@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 353 (via secretariaat)
Marketing
Sharon den Hollander, Jiska Helmes en Anya Tuit
marketing@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 111
Financiële administratie
Financieel medewerker: Harro Aperloo
Tel. 0182 - 683 115
Facturering
facturen@goudseschouwburg.nl
Kamer van Koophandel / BTW  
BTW-nummer: NL0029.14.475.B.01
KvK-nummer: 41 17 20 46

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Cookies

Deze website maakt gebruik van Cookies. Bekijk ons privacy statement.

Meer informatie

X

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.