Contactgegevens

De Goudse Schouwburg
Boelekade 67, 2806 AE Gouda
Postbus 787, 2800 AT Gouda 

Kassa
Coördinator kassa: Yolande Heerkens & Daniëlle de Korte
Tel. 0182 - 513 750
Kantoor
Directeur: Tineke Maas
Secretaresse: Kim van 't Holt
k.vant.holt@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 353
Verhuur & Horeca
Hoofd commerciële activiteiten, horeca en serviceverlening: Laurens van Wijk
l.van.wijk@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182-683 113

Assistent hoofd horeca: David Zijlstra
Tel. 0182-683 118
Coördinator verhuur: Antoine Vergeer
verhuur@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 117
 
Techniek
Hoofd Technische Dienst: Barnaby Davids
Tel. 0182 - 516 528
toneelmeesters@goudseschouwburg.nl 

Gebouw en Onderhoud
Coördinator Gebouw en Onderhoud: Robert Baaij
Tel. 0182 - 683 116
Programmering
Programmeur: Nicky van Rossum
n.van.rossum@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 353 (via secretariaat)
Marketing & PR
Hoofd marketing: Anya Tuit 
a.tuit@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 513 353 (via secretariaat)
Publiciteit:
Sharon den Hollander
s.den.hollander@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 111

Jiska Helmes
j.helmes@goudseschouwburg.nl
Tel. 0182 - 683 111
Financiële administratie
Hoofd financiële administratie: Pieter Paul Neuteboom

Financieel medewerker: Harro Aperloo
Tel. 0182 - 683 115
Facturering
facturen@goudseschouwburg.nl
Kamer van Koophandel / BTW  
BTW-nummer: NL0029.14.475.B.01
KvK-nummer: 41 17 20 46

 

Winkelmandje

U heeft geen voorstellingen in uw winkelmandje.

Er is iets misgegaan met het laden van dit evenement. Probeer het later nogmaals.