-
Speeltijd
Do 2 apr 2020 ⋅ 19:30Grote ZaalPrijzen
v.a. € 13,25Kaartsoort Prijs 1e rang normaal € 23,50 2e rang normaal € 21,50 3e rang normaal € 13,25 Voorstellingsprijzen zijn incl. pauzedrankje, tenzij anders vermeld.
Kaarten toesturen is eenmalig € 3,50.
E-tickets zijn gratis.
Brugklas de Musical
‘Brugklas’, de populairste serie van de Nederlandse TV, komt naar het theater met een eigen musical! Alles wat er gebeurt in het eerste jaar van de middelbare school kun je nu van nóg dichterbij meemaken in ‘Brugklas de Musical’. Kom je ook naar het theater?
‘Brugklas’ is bekend van NPO Zapp. In de musical zijn Max (Niek Roozen), Selma (May Hollerman), Emma (Belle Zimmerman), Jamie (Claire Veldkamp) en een compleet nieuwe Brugklasser te zien.
Een hip hop-musical over Willem van Oranje! Max vindt dat een vet idee, lekker out of the box! Dan wil Emma de hoofdrol spelen, want waarom zouden helden alleen mannen kunnen zijn? En wie bepaalt dat eigenlijk, hoe mannen en vrouwen zich gedragen? ‘Brugklas de Musical’ is voor iedereen herkenbaar: een zoektocht naar wie je bent, in de belangrijkste periode van je leven.
(drankje niet inbegrepen)
Musicalworld: 'Actuele thema’s mooi verpakt in sterk verhaal' ★★★★
AD: 'Zang en dans uitstekend' ★★★
Theaterparadijs: 'Zeer verrassend' ★★★★
Theaterkrant: 'Televisieserie overtuigend bewerkt tot musical'